program Invoice

Invoice [v 1.06]
(build 124)
Inštalačný súbor stiahnutý z tejto stránky môžete použiť na odskúšanie funkcionality programu Invoice (môže Vám teda poslúžiť ako demoverzia). Po zakúpení licencie tento program nemusíte odinštalovať a môžete ho po zadaní licenčného kľúča ihneď použiť na prácu. Pre podrobnejšie informácie o programe Invoice si môžete prečítať popis programu. stiahnuť
inštalačku
návod Klasický návod priložený k programu. stiahnuť
súbor
návod Návod k programu v PDF formáte. stiahnuť
súbor
návod Online návod k programu. prezrieť
tu


Ako preložiť jazykové súbory?

Najprv si stiahnite a nainštalujte program Invoice. Na mieste, kde je program nainštalovaný sa nachádza adresár Languages. V tomto adresári sú podstatné pre preklad súbory s príponou *.lng (rozhranie programu) a *.ilng (jazyk faktúry). Súbory *.flng nie je nutné prekladať. Tieto súbory je možné editovať v textovom editore a zaslať nám na adresu hdsoft@hdsoft.sk. V prípade dohody prekladu na niektorý jazyk faktúry, môžete získať zľavu z licencie programu. Skúste nás preto najskôr kontaktovať.
Pre preklad môžete použiť aj našu prekladaciu utilitku (stiahnite tu) . Pomocou tejto utilitky je preklad užívateľsky priateľský. Prekladacia utilitka vám farebne zvýrazní časti, ktoré je potrebné preložiť ak porovnáte slovenský súbor s Vašim vytváraným.

Súbory *.flng nie je nutné prekladať!